Jump to content

djflashretromania

Prezenter Club
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by djflashretromania

 1. Zapraszam do posłuchania zapisu z wczorajszej już audycji RETROMANIA na kanale klubowym Radio FTB  . 

  Pozdrawiam.

  Kliknij i słuchaj na Souncloud

 2. Witam kochani. Powolutku tworzę listę płyt CD ,winyli oraz kaset jakie posiadam w swoich zbiorach. Na dzień dzisiejszy w bazie jest 870 nośników a jeszcze długa droga do zamknięcia tej listy.  Jak wiecie gram w audycjach tylko to co posiadam na nośnikach fizycznych stąd pomysł podzielenia się z wami  tą listą abyście mogli sami zobaczyć co  w Retromanii może być zagrane. Powolutku myślę o jeszcze jednej audycji o której przeczytacie na facebook'owym profilu radia ftb Kliknij aby dowiedzieć się więcej. Do usłyszenia w piątek o godzinie 19.10.

   

  Lista płyt

  1. ona w sieci333

   ona w sieci333

   Piękna kolekcja,skoro tyle tego 😉

  2. djflashretromania

   djflashretromania

   Będzie około  2500 - 3000 myślę. A docelowo to kto wie. Ciągle przybywa. Zbierałem to około 1,5 roku i postanowiłem w końcu zrobić użytek z tych zbiorów. Tak oto trafiłem do radia. 😉

 3. Jeśli nie słuchaliście audycji w piątkowy wieczór lub chcielibyście posłuchać jeszcze raz to zapraszam poniżej gdzie znajdziecie zapis z wczorajszej Retromanii . Prawie 1,5 godzinny set z udziałem największych hitów polskiej muzyki dance i premiera w radiu FTB mojego megamix'u również z muzyką dance. 

  Audycja z 21.01.2022 Kanał Club (Polski Dance)

×
×
 • Create New...

Important Information