Skocz do zawartości

PlayListy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 years later...

Oczywiscie Piotrek . Jakos to ustawimy z Gosią :) Moze aby latwiej bylo to podaj jakis kontakt do siecie tu na priv i ja jej podam . Mam z Nią kontakt :) Skontaktujecie sie i ustawicie wywiad a Gosia o tym poinformuje na socialach i na radyjku bedzie gorąco . 

  • Dzięki ! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Witaj Piotrek. Otoz udostepniam Tobie tu mp3 najnowszy utwor Bajorson & Gosia Andrzejewicz & Robert Wiewióra - Nie mów mi . Premiera byla o polnocy, a teledysk o 13:00 ale ja juz wszystko mam. Podsylam mp3 abys porozsyłał po prezenterach (np Ona w sieci, Mała sówka, Black itd) na flash fm i ewentualnie dodal do Flash listy. 

W załączniku mp3 a to link do  Youtube z teledyskiem 

 

 

 

Bajorson & Gosia Andrzejewicz & Robert Wiewióra - Nie mów mi.mp3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Witaj Piotek . Czy Sówka moglaby puszczac na audycji w dzien te dwa utworki dla Ewy Farnej , to cos jak Love songi dla Gosi Andzrejewicz ale to bardziej takie prosby propozycje na feata dla Ewci ode mnie . Oto utworki: 

Pumas - Nuta Ciszy demo  http://hostuje.net/file.php?id=beead9d0e7e186f48389ed7c172757a0

Pumas - Poznasz mnie http://hostuje.net/file.php?id=f9dd5ad293c592a5247c25f40bb00546

Prosze o szybka odpowiedz. Albo daj znac Sówce bo akurat ma audycje . Wulgaryzmy w drugiej nutce nie kłują w uszy a są jak u Verby do zaakceptowania 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie